top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Czytaj nas codziennie!

Dzień dobry! Drodzy Czytelnicy miło nam zakomunikować, że już dzisiaj WIELKIE zmiany w naszych działaniach! Fundacja Nieco Kultury jest organizacją pozarządową, zrzeszającą młodych twórców skupionych wokół szeroko pojętej kultury. Głównym celem działalności fundacji jest ułatwianie dostępu do kultury, tworzymy czasopismo i serwis społeczno - kulturalny www.niecokultury.pl


Wymykamy się szablonom, obok poważnych i zaangażowanych treści, publikujemy informacje bardziej błahe, ale niezmiennie ciekawe. O ludziach i świecie. Informujemy o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.


Na dobry początek przygotowaliśmy ponad pięćdziesiąt tekstów do czytania! Wśród nich felietony, opowiadania i poezja. Dajemy szansę debiutantom i artystom, którzy chcą dotrzeć do stałych czytelników, doskonalić swój autorski fach, spełniać marzenia o współpracy z gazetą, przełamać strach przed niepowodzeniem i zacząć tworzyć nie tylko do szuflady.


Niech od dzisiaj Nieco Kultury będzie miejscem do wymiany Waszych doświadczeń, poszerzania horyzontów, rozwijania kreatywności, upowszechniania kultury i popularyzacji czytania. Nowe teksty co miesiąc w wersji internetowej oraz drukowanej, dostępne w kulturalnych miejscach w Warszawie.


Dawka kultury, garść literatury i szczypta rozrywki, czyli idealny przepis na dobry dzień! Czytajcie nas codziennie!
Pozdrawiamy Redakcja!

 

Autorów zainteresowanych publikacją prosimy o przesyłanie swoich propozycji na adres:

redakcja@niecokultury.pl z dopiskiem "Pogotowie literackie"

Comments


bottom of page