top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Disney świętuje stulecie! Multimedialny Park Fontann w Warszawie #NAMIEŚCIE

W 2023 r. wytwórnia Disney Polska świętuje swoje stulecie. Z tej okazji postanowiono uczcić to wyjątkowe wydarzenie podczas pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. Dlatego podczas tegorocznych spektakli będziemy podążać śladami największych bohaterów produkcji Disneya.

Wypłyniemy poza rafę z Vaianą, odwiedzimy rodzinę Madrigal w „Naszym magicznym Encanto” , popłyniemy z prądem z bohaterami „Gdzie jest Nemo” i będziemy świadkami błyskotliwej kariery Herkulesa w starożytnej Grecji. Nowy pokaz to zachwycająca animacja, efektowane projekcje laserowe i taniec fontann ilustrujący utwory, które wspólnie śpiewają pokolenia widzów, w tym hity „Kolorowy wiatr” z „Pocahontas”, „Hakuna Matata” z „Króla lwa”  i „Mam tę moc” z „Krainy lodu”.


Multimedialny Park Fontann w Warszawie zaprasza wszystkich mieszkańców stolicy i turystów na pokazy inauguracyjne w Majówkę 2023 r. Pierwszy spektakl odbędzie się już w poniedziałek 1 maja o godzinie 21:30, kolejne we wtorek 2 maja i środę 3 maja.


Następnie pokazy będą kontynuowane co piątek i sobotę. Do końca lipca, widowisko będzie rozpoczynało się o godzinie 21:30, w sierpniu o godzinie 21:00, a we wrześniu o godzinie 20:30.


Partnerzy wydarzenia to Disney Polska, Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa, Wodociągi Warszawskie oraz Radio ESKA.


Wstęp na pokaz jest bezpłatny.

Comments


bottom of page