top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Hop! Czyli nowy spektakl w Teatrze Baj w sportowym duchu! #TEATR

25 lutego 2023 w warszawskim Teatrze Baj odbyła się pierwsza w tym roku premiera! Spektakl pt. "Hop!", w reżyserii Tomasza Maśląkowskiego skierowany jest do najmłodszej grupy odbiorców tj. od 2 do 6 lat i odbywa się na małej scenie w ramach teatralnego cyklu: Bajowe Najnaje.

HOP! to opowieść o niepowstrzymanej potrzebie ruchu, współtworzenia, zabawy i uwalnianiu pokładów wyobraźni. Przenosi odbiorcę w świat abstrakcji plastycznej, wykorzystując w tym celu przedmioty codziennego użytku. Prosta przestrzeń, w której rozgrywa się akcja spektaklu, i wykorzystywane przez aktorów rekwizyty, nabierają nowych znaczeń i rozpoczynają grę w nieoczekiwane skojarzenia, rozbudzając przy tym dziecięcą wyobraźnię.

Spektakl jest podróżą do świata sportu – otwierającą na doświadczanie go wszystkimi zmysłami.


Teatr Baj jest najstarszym teatrem lalek dla dzieci w Polsce. Misją Teatru Baj jest artystyczne poszukiwanie nowych form teatru, ze szczególnym uwzględnieniem dziecięcego widza, produkcja i prezentacja spektakli, działalność na polu edukacji kulturalnej oraz promocja kultury – zarówno w kraju, jak i za granicą.Bilety i więcej o spektaklu https://teatrbaj.pl/repertuar/hop/
Comments


bottom of page