top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Ile kosztuje wydanie książki?

Każda książka jest unikatowa i wymaga różnej ilości pracy. Dlatego koszt wydania książki może się różnić w zależności od jej wielkości i sposobu publikacji. W naszej podstawowej ofercie stawiamy na kompromis, który pozwala autorowi wydać swoje dzieło bez ryzyka finansowego, zapewniając jednocześnie wysoką jakość wydawnictwa.


Zapewniamy kompleksową realizację całego procesu produkcji książki. Obejmuje to: poprawę tekstu (korektę), opracowanie graficzne i skład tekstu, stworzenie projektu okładki, przygotowanie książki do druku oraz wersji elektronicznej, drukowanie książki (zarówno początkowy nakład, jak i egzemplarze autorskie). Dodatkowo, umożliwiamy wprowadzenie książki do sprzedaży w sklepach internetowych i tradycyjnych księgarniach na terenie całej Polski.


Jesteśmy świadomi, że potrzeby każdego autora są inne. Jeśli potrzebujesz szczegółowej pracy nad tekstem, proponujemy profesjonalną redakcję. Jeśli brakuje Ci ilustracji, możemy je dla Ciebie stworzyć. Jeśli zależy Ci na aktywnym promowaniu swojego dzieła, pomożemy w skutecznym marketingu.


Odpowiedzi na pytania dotyczące kosztów wydania książki oraz potencjalnych zysków na jednym egzemplarzu znajdziesz w naszej wycenie. Warto jednak pamiętać, że ta oferta nie jest ostateczna, a kwoty mogą być dostosowywane według Twoich potrzeb.

Comments


bottom of page