top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Palce lizać, czyli wybuchowy deser!

Poznajcie bliźniaki Melę i Miłka! Wybierzcie się na pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! Dowcipny, błyskotliwy, pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Przedstawienie na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego to niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc!

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia "Pogoda"... Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin... Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi... Czy wszystko będzie palce lizać?

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą!
ZdjęciaZwiastunTwórcy


Mela: Wiktoria Swat Miłek: Dawid Chybalski Dziadek Leon: Antoni Rot (głos) Reżyseria: Kamil Obara Scenariusz: Dawid Chybalski Muzyka: Waldemar Ossowski Scenografia: Maciej Tarapata Kostiumy: Krystyna Tabiszewska Charakteryzacja: Olga Kołomycew Choreografia i ruch sceniczny: Oskar Wójcik Produkcja: Fundacja Nieco KulturyCommenti


bottom of page