top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Podaruj w gwiazdkowym prezencie moc Capitalnych emocji!

Grudzień, to nie tylko czas choinkowych światełek i śnieżnych opowieści. To również moment, kiedy magiczna atmosfera rodzinnych spotkań przenika nasze serca, a my zastanawiamy się, jak sprawić najbliższym wyjątkową radość. Niech Twoje świąteczne prezenty staną się źródłem niezapomnianych przeżyć.     Zapomnij o godzinach poszukiwań nietrafionych gwiazdkowych upominków - Voucher otwarty do Teatru Capitol, to gwarancja udanego prezentu dla bliskiej Ci osoby! To nie tylko wejście do świata teatralnych wrażeń i niezapomnianych chwil, ale również możliwość wyboru - obdarowana Voucherem osoba, sama zdecyduje w jakim terminie i na jakie przedstawienie się wybierze. To doskonały upominek dla miłośników humoru i sztuki aktorskiej na najwyższym poziomie, zapewniający dostęp do największych, światowych komediowych hitów i ekscytujących historii w gwiazdorskich obsadach. Wprowadź magię teatru do swoich Świąt!


Voucher Teatru Capitol jest dostępny:


Kupisz go w dowolnym momencie - bez wychodzenia z domu. Voucher już w kilkanaście sekund po realizacji zamówienia znajdzie się w atrakcyjnej formie graficznej bezpośrednio na podanym przez Ciebie w formularzu zakupowym adresie e-mail.


oraz


*w kasie głównej Teatru Capitol, w postaci eleganckiego blankietu.


Kasa Teatru Capitol - ul.Marszałkowska 115, przy Placu Bankowym w Warszawie.Kontakt: telefon: (+48) 22 620 21 42 / e-mail: bilety@teatrcapitol.pl 


*Każdy voucher jest ważny aż 12 miesięcy od daty zakupu.

留言


bottom of page