top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Pogotowie literackie

Fundacja Nieco Kultury jest organizacją pozarządową, zrzeszającą młodych twórców skupionych wokół szeroko pojętej KULTURY. Głównym celem działalności fundacji jest ułatwianie dostępu do kultury, dlatego od początku tworzymy szereg działań promujących i rozwijających upowszechnianie kultury.


Tworzymy czasopismo i serwis społeczno - kulturalny www.niecokultury.pl pełny poważnych i błahych treści.

O ludziach i świecie. Stale poszukujemy autorów tekstów do publikacji na łamach gazety w formie drukowanej i serwisu internetowego.

Interesują nas szeroko pojęte teksty poświęcone istotnym zagadnieniom społecznym i kulturalnym. Poszukujemy Debiutantów - Autorów opowiadań, reportaży, felietonów, esejów, poezji, komiksów, ilustracji, fotoreportaży i fotografii, którzy za pośrednictwem Nieco Kultury chcą dotrzeć do stałych czytelników, doskonalić swój autorski fach, spełniać marzenia o współpracy z gazetą non publico bono w roli dziennikarza, autora tekstu, przełamać strach przed niepowodzeniem i zacząć tworzyć nie tylko do szuflady. Nowe teksty publikujemy na początku każdego miesiąca.Twórz teksty, które zaciekawią czytelnika

i zasilą pięć działów tematycznych Nieco Kultury:

Luźne gadki Dział wszystkiego do czytania. Publikujemy w nim opowiadania, felietony, reportaże, wiersze, prozę i literaturę piękną. Oglądaj Wizualna strona Nieco Kultury. Publikujemy w nim fotografie artystyczną, portrety, komiksy, ilustracje, kolaże, fotomontaże, historie obrazkowe. Posłuchaj Dział nastawiony na słuchanie. Publikujemy w nim podkasty, audio rozmowy i teksty w wersji audio do posłuchania na naszej stronie. Kultura Dział poświęcony kulturze wszelakiej. Recenzje spektakli teatralnych i filmów, zapowiedzi wydarzeń kulturalnych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Na mieście Dział informacyjny poświęcony najważniejszym zjawiskom społecznym i politycznym Polski i Świata.


 

Autorów zainteresowanych publikacją prosimy

o przesyłanie swoich propozycji na adres:

redakcja@niecokultury.pl z dopiskiem "Pogotowie literackie"


Comments


bottom of page