top of page
  • Fundacja Nieco Kultury

Wędrówka - koncert dla dzieci w Teatrze Baj! #TEATR

Nie zawsze trzeba daleko wędrować, żeby doświadczyć przyjemności i mądrości podróży. Podczas tej, ale i każdej innej, wędrówki będziemy się dużo śmiać, rozkosznie bawić i spędzać czas z tymi, których darzymy sympatią.


Dla wszystkich dzieci spragnionych muzyki, podrygujących w środkach komunikacji i śpiewających podczas mycia zębów mamy absolutnie wyjątkową propozycję. Koncert w teatrze w Baj! Najbliższe spektakle 3 - 8 marca 2023 r.!Na scenie wystąpią Bajowi aktorzy. Tym razem będą grać na prawdziwych (poważnych!) instrumentach: skrzypcach, perkusji, akordeonie, saksofonie, gitarze, ukulele, keyboardzie i... i na pewno jeszcze coś znajdą. Będą też pięknie śpiewać i nie odmówią sobie aktorskiego wcielania się w bohaterów słynnych wierszy!


Ten wyjątkowy koncert dla dzieci powstał na podstawie ciepłych, pełnych fantazji i humoru oraz życiowych prawd utworów napisanych przez wspaniałą Danutę Wawiłow. Piosenki mają w sobie mnóstwo radości i figlarności, ale niosą też ukojenie dla dziecięcych strachów. Wspólnie ze śpiewającymi i grającymi aktorami będziemy doświadczać zwykłej codzienności, ale z niezwykłej perspektywy najmłodszych. Poznamy między innymi Babcię i pudla, Damę i prosię, Kruka i żabkę, Pana Sikorka, Czarnego lwa, Kurze dydko, Człowieka ze złotym parasolem, Nocnego Marka i… i… i całą gromadę innych nietuzinkowych postaci, których przygody nas rozbawią i rozkołyszą.


„Wędrówka” w reżyserii Ewy Piotrowskiej, z muzyką Wojciecha Błażejczyka, ze scenografią Martyny Štěpán-Dworakowskiej do zobaczenia na scenie warszawskiego Teatru Baj!Zobaczcie zwiastun!A my mamy konkurs! Zajrzyjcie na nasz facebook'owy profil! Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na jutrzejszy (3.03) i niedzielny konkurs!Comments


bottom of page